.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LS443 Alüminyum 11W / 30° 3000K 850 Lümen Sabit LED Spot IP20, ürün grubuna uygun kullanım senaryolarında güvenli kullanım, düzenli montaj ve proje uyumluluğu sağlamak üzere tercih edilen bir çözümdür.
| Montaj Tipi (arm.) | Tavan |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP20 |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 11 W |
| Ürün Adı | LS443 Sabit LED Spot (3000K) |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | BEYAZ |
| Delik Çapı (mm) (arm.) | Ø 97x97 |
| Led İnside (arm.) | Evet |
| İşık Sıcaklığı (arm.) | 3000 K |
| Watt (arm.) | 11W |
| Lümen (lm) (arm.) | 850 LM |
| Hareketli / Sabit | Sabit |
| Koli İçi Adet | 36 |
| Ürün Kodu | LS443 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..