.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 571030 Ky 1,0/10 İzolesiz Yüksük, iletken uçlarının düzenli ve güvenli sonlandırılması için tercih edilen bir yüksük çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 571030 Ky 1,0/10 İzolesiz Yüksük modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 571030 |
| Paket Birimi | 1000 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 853690100000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0001082 kg |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
|---|---|
| Standarda Göre Bağlantı | DIN 46228 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 105°C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Malzeme | PA 66 |
| Sıyırma Uzunluğu | 11mm |
|---|---|
| İletken kesiti AWG/kcmil maks. | 18 AWG |
| Çok çekirdekli maks. iletken kesiti | 1 mm² |
| d1 | 1,15mm |
|---|---|
| d2 | 2,2 mm |
| L | 10mm |
| S | 0,15mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..