.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, din rayı yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: DIN rayı.
| Ürün Tipi | DIN rayı |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 37,5 mm |
| Derinlik | 9 mm |
| Uzunluk | 37,5 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
| Kaplama | kaplanmamış |
| Ürün Numarası | 1206560 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 100 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE723Z |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918173043 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 0,557 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 0,537 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27400562 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27400562 |
| ETIM 10.0 | EC000475 |
| UNSPSC 21.0 | 39121700 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..