.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, veri konnektörü (kablo tarafı) yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Veri konnektörü (kablo tarafı); Kutup Sayısı: 8; Bağlantı Yöntemi: İzolasyon kaydırma bağlantısı; Nominal Akım: 1,75 A.
| Ürün Tipi | Veri konnektörü (kablo tarafı) |
|---|---|
| Tasarım | RJ45 |
| Sensör Tipi | Ethernet |
| Kutup Sayısı | 8 |
| Bağlantı Profili | RJ45 |
| Kablo Çıkış Sayısı | 1 |
| Ekranlı | evet |
| Kablo Çıkışı | düz |
| Kutuplar/Kontaklar | 8P8C |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | I |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Nominal Gerilim (III/3) | 72 V (DC) |
|---|---|
| Nominal Akım | 1,75 A |
| Kontak Direnci | < 20 mΩ (Kontak) | < 100 mΩ (ekran) |
| Frekans Aralığı | 'a 100 MHz |
| İzolasyon Direnci | > 500 MΩ |
| Nominal Gerilim U N | 48 V |
| Nominal Akım I N | 1,75 A |
| Kontak Çifti Başına Kontak Direnci | < 20 Ω |
| Kontak Direnci | > 10 mΩ (Tel – IDC) | 0,005 Ω (Litz telleri – IDC) |
| İletim Ortamı | Bakır |
| İletim Hızı | 1 Gbps |
| İletim Karakteristikleri (Kategori) | CAT5 |
| İletim Hızı | 1 GBit/s |
| Güç İletimi | PoE++ uygun olduğu standart: IEEE 802.3bt |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Bağlantı Yöntemi | İzolasyon kaydırma bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Kesit Alanı AWG | 26 ... 23 (sabit) | 26 ... 23 (çok telli) |
| İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 0,25 mm² (sabit) | 0,14 mm² ... 0,25 mm² (çok telli) |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60603-7-1'e göre |
| Kablo Çıkışı, Açılı | 180 |
| Genişlik | 14 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 14,6 mm |
| Uzunluk | 56 mm |
| Renk | trafik grisi A RAL 7042 |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Muhafaza Malzemesi | Plastik |
| Kontak Malzemesi | CuSn |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Au/Ni |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PC |
| Kilitleme Mandalı Malzemesi | PC |
| Vidalı Bağlantı İçin Malzeme | PA |
| Kontak Taşıyıcı Rengi | şeffaf |
| Dış Kablo Çapı | 4,5 mm ... 8 mm |
|---|---|
| İzolasyon Dahil Kablo Çapı | 1,6 mm |
| Kablo Kesit Alanı | 0,14 mm² |
| Test Gerilimi İletken/İletken | 1000 V |
| Test Gerilimi İletken/Ekran | 1500,00 V |
| Halojensiz | hayır |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 1000 |
|---|---|
| Sinyal Kontağı Başına Takma Kuvveti | < 20,00 N |
| Sinyal Kontağı Başına Çıkarma Kuvveti | < 20 N |
| Test Şartnamesi | |
| Test Tipi | Titreşim testi |
|---|---|
| Spesifikasyon | IEC 60068-2-6 |
| Frekans | 10-500 Hz |
| Süpürme Hızı | 1 oktav/dk |
| Büyüklük | 0,35 mm |
| Hızlanma | 50,00 m/s² |
| Test Süresi | 20,00 s |
| Montaj Tipi | Saha montajı için |
|---|
| Ürün Numarası | 1656725 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | ABN |
| Ürün Kodu | ABNAAD |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356030045 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 10,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 9,981 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CH |
| Eclass-13.0 | 27440114 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440114 |
| ETIM 10.0 | EC002636 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
UL onaylı Onay kimliği: FILE E 335024 cUL Listed Onay kimliği: FILE E 335024 DNV Onay kimliği: TAE000020F
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | 2-(2H-benzotriazol-2-yl)-4-(1,1,3,3-tetramethylbutyl)phenol (UV-329) (CAS: 3147-75-9) |
| SCIP | 4f307fb1-889f-49bd-a3ac-fb394528918e |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,802 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..