.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sensör/aktüatör kablosu yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sensör/aktüatör kablosu; Uygulama: Standart; Kutup Sayısı: 4.
| Ürün Tipi | Sensör/aktüatör kablosu |
|---|---|
| Uygulama | Standart |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Kablo Çıkış Sayısı | 1 |
| Ekranlı | hayır |
| Kodlama | A |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
|---|---|
| Sızdırmaz Malzeme | NBR |
| Gövde Malzemesi | TPU, zor tutuşur, kendiliğinden söner |
| Kontak Malzemesi | CuSn |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Ni/Au |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | TPU GF |
| Vidalı Bağlantı İçin Malzeme | Çinko pres döküm, nikel kaplı |
| İzolasyon Direnci | ≥ 100 MΩ |
|---|---|
| Nominal Gerilim U N | 250 V AC | 250 V DC |
| Nominal Akım I N | 4 A |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 100 |
|---|---|
| Durum Göstergesi | hayır |
|---|---|
| Durum Göstergesi Mevcut | hayır |
| İletken Bağlantısı | |
| Sıkma Torku | 0,4 Nm (M12 fiş konnektör) |
|---|---|
| Bağlantı 1 | |
| Tasarım | açık kablo |
|---|---|
| Bağlantı 2 | |
| Tasarım | Dişi düz M12 |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Kodlama Tipi | A |
| Kablo Uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Kablo Ağırlığı | 30 kg/km |
| UL AWM Tipi | 20549 / 10493 (80°C/300 V) |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Ekranlı | hayır |
| Kablo Tipi | PUR halojensiz siyah [PUR] |
| İletken Yapısı, Sinyal Hattı | 42x 0,10 mm |
| AWG Sinyal Hattı | 22 |
| Kablo Kesiti | 4x 0,34 mm² (Sinyal hattı) |
| İzolasyon Dahil Kablo Çapı | 1,27 mm ±0,02 mm |
| Dış Kablo Çapı | 4,20 mm ±0,15 mm |
| Dış Kılıf, Malzeme | PUR |
| Dış Kılıf, Renk | siyah-gri RAL 7021 |
| İletken Malzeme | Çıplak Cu litz telleri |
| Kablo İzolasyon Malzemesi | PP |
| Tek Tel, Renk | kahverengi, beyaz, mavi, siyah |
| Kalınlık, İzolasyon | ≥ 0,21 mm |
| Kalınlık, Dış Kılıf | yaklaşık 0,50 mm |
| Genel Bükülme | 4 tel, bükümlü |
| Maks. İletken Direnci | ≤ 58 Ω/km |
| İzolasyon Direnci | ≥ 1 GΩ*km |
| Nominal Gerilim, Kablo | ≤ 300 V |
| Test Gerilimi | ≥ 3000 V |
| Minimum Eğilme Yarıçapı, Sabit Kurulum | 5 x D |
| Minimum Eğilme Yarıçapı, Esnek Kurulum | 10 x D |
| EN Küçük Eğilme Yarıçapı, Sabit Montaj | 21 mm |
| EN Küçük Eğilme Yarıçapı, Hareketli Montaj | 42 mm |
| Dinamik Yük Kapasitesi (Eğme) | Maks. eğilme yarıçapları: 10000000, Eğilme yarıçapı: 42 mm, Eğilme yarıçapı: 10 x D, Travers yolu: 10 m, Travers oranı: 3 m/s, Hızlanma: 10 m/s² |
| Dinamik Yük Kapasitesi (Burulma) | Torsiyon: ±180 °/m, Burulma döngüleri: ≥2000000, Burulma frekansı: 35 çevrim/dk. |
| Halojensiz | DIN VDE 0472 kısım 815'e uygun | DIN EN 50267-2-1 ile uyumlu |
| Ateşe Dayanıklılık | UL 758/1581 FT2'ye uygun | DIN EN 60332-2-2 (20 s) |
| Yağa Dayanıklılık | DIN EN 60811-2-1'e uygun olarak |
| Diğer Direnç | Asid, alkalin çözeltileri ve solventlere yüksek dayanım | hidroliz ve mikrop dayanımlı | kısmi UV-dayanımlı (DIN EN ISO 4892-2-A ile uyumlu) | Az yapışkan | aşınmaya dayanıklı |
| Önemli Özellikler | esnek kablo kondüitine uygun | silikon içermez | Boya ve cila kaplamasını önleyen maddeler içermez | esnek |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 80 °C (kablo, sabit montaj) | -25 °C ... 80 °C (Kablo, sabit montaj) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıf | IP65 | IP67 | IP68 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (Dişi Konnektör/Erkek Konnektör.) | -25 °C ... 90 °C (Fiş / soket) |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 80 °C (kablo, sabit montaj) | -5 °C ... 80 °C (Kablo, sabit montaj) |
| Standart Tanımlama | M12 fiş konnektör |
|---|---|
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61076-2-101 |
| Ürün Numarası | 1683002 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | AF1 |
| Ürün Kodu | AF1CCA |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918185701 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 264,9 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 257,2 g |
| Gümrük Tarife No | 85444290 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27060311 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27060311 |
| ETIM 10.0 | EC001855 |
| UNSPSC 21.0 | 26121600 |
| Keine | |
| 300 V | 4 A |
|---|---|
| Keine | |
| 300 V | 4 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 5,065 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..