.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, dağıtım klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Dağıtım klemensi; Nominal Gerilim: 690 V; Nominal Kesit: 2,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı; Nominal Akım: 24 A Ek bilgi: Çalışma Durumu: bloklar birbiriyle iletken kanalı üzerinden köprülenebilir, karşılık gelen geçmeli köprüler için, bkz. aksesuarlar.
| Çalışma Durumu | bloklar birbiriyle iletken kanalı üzerinden köprülenebilir, karşılık gelen geçmeli köprüler için, bkz. aksesuarlar |
|---|---|
| Genel | |
| Açıklama | Enerji dağıtım uygulamaları için, IEC 60364-4-43.2008; değiştirilmiş + Ekim düzeltmesi 2008 (DIN VDE 0100-430:2010-10) bölüm 433.2 ff dikkate alınmalıdır! |
| Ürün Tipi | Dağıtım klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 19 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,77 W |
| Servis Girişi | evet |
|---|---|
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 19 |
| Nominal Kesit | 2,5 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 14 |
| Yük Kontağı | |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A3 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| Nominal Akım | 24 A |
| Maksimum Yük Akımı | 32 A (4 mm² iletken kesit alanı) |
| Maksimum Toplam Akım | 57 A (Tekil bağlantı noktasının maksimum yük akımı aşılmamalıdır.) |
| Nominal Gerilim | 690 V |
| Hat Kontağı | |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm ... 12 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A5 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,5 mm² ... 10 mm² |
| Kesit AWG | 20 ... 8 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,5 mm² ... 10 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 20 ... 8 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 1,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 6 mm² |
| Nominal Akım | 41 A |
| Maksimum Yük Akımı | 57 A (10 mm² iletken kesit alanı) |
| Yük Kontağı Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,34 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Tek Telli [AWG] | 24 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,34 mm² ... 2,5 mm² |
| Hat Kontağı Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 1 mm² ... 10 mm² |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 1 mm² ... 6 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 1 mm² ... 6 mm² |
| Genişlik | 28,6 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 58,1 mm |
| NS 15'Te Derinlik | 30,4 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 32,4 mm |
| Renk | kırmızı (RAL 3001) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 125 °C |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 9,8 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 6 Mm² | 0,72 kA |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 10 Mm² | 1,2 kA |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 1,89 kV |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 5 N |
| Açıklama | Blokları hizalarken, bağlantı noktasının altına bir DIN rayı adaptörü veya bloklar arasına bir flanş elemanı yerleştirmeniz önerilir. | 6 veya 7 bağlantılı versiyonlar için, her bloğun ortasına bir DIN ray adaptörünün yerleştirilmesi ve her diğer bloktan sonra flanş elemanlarının kullanılması yeterlidir. | PTFIX-NS35 DIN ray adaptörü kullanılırken, hizlanmış blok yarıdan fazla çıkıntı yapmamalıdır. |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 0.5 mm 2 /0.3 kg | 6 mm 2 /1.4 kg | 10 mm 2 /2 kg | 0,14 mm 2 /0,2 kg | 2,5 mm²/0,7 kg | 4 mm²/0,9 kg |
| Yaşlanma | |
| Sıcaklık Çevrimleri | 192 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3273114 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 8 pc |
| Satış Kodu | BEA |
| Ürün Kodu | BEA124 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626391151 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 44,75 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 44,75 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250118 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250118 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 500 V | 24 A |
|---|---|
| B | |
| Çıkış | 300 V / 20 A / 26 - 12 |
| Giriş | 300 V / 50 A / 20 - 8 |
| Keine | |
| 690 V | 41 A |
| B | |
| Çıkış | 300 V / 20 A / 26 - 12 |
| Giriş | 300 V / 50 A / 20 - 8 |
| Keine | |
| 690 V | 41 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,272 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..