| Yazdırma Yöntemi | thermal transfer |
|---|---|
| Etiketleme | düz |
| Teslimat Formu | Roll |
| Teslimat Formu Yapılandırması | 3,000 labels/reel; 2 lines |
| İşaretleme Cihazı | Akıllı Yazıcı (termal transfer yazıcısı) |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Yazdırma Yöntemi | thermal transfer |
|---|---|
| Etiketleme | düz |
| Teslimat Formu | Roll |
| Teslimat Formu Yapılandırması | 3,000 labels/reel; 2 lines |
| İşaretleme Cihazı | Akıllı Yazıcı (termal transfer yazıcısı) |
| Derinlik | 0,06 mm |
|---|---|
| İşaretleme Yüzeyi | 9 x 15 mm |
| Montaj Tipi | Yapışkan kullanarak |
|---|---|
| Bulaşma Direnci | 258-5005 Mürekkep Şeridi ile birlikte leke tutmaz |
| Renk | sarı |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Uv Direnci | EN 60068-2-5:2010 Prosedür B'ye göre |
| Yapıştırıcı Bilgisi | Akrilik; kalıcı |
| Halojen Içermez | Evet |
| Ağırlık | 138,9 g |
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | +10 … +21 °C |
|---|---|
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +150 °C |
| Bağıl Nem | %40…50 |
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4050821632689 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 39199080888 |
| Unspsc | 55121612 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-40-06-29 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-40-06-29 |
| Etm 9.0 | EC001288 |
| Etm 10.0 | EC001288 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..