Kısa açıklama:
WAGO'nun voltaj sinyali koşullandırıcısı, 300 V'ye kadar AC/DC voltajlarını ölçerek giriş sinyalini çıkışta standart bir analog sinyale dönüştürür.
Özellikler:
.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKısa açıklama:
WAGO'nun voltaj sinyali koşullandırıcısı, 300 V'ye kadar AC/DC voltajlarını ölçerek giriş sinyalini çıkışta standart bir analog sinyale dönüştürür.
Özellikler:
| Yapılandırma Seçenekleri | DIP switch WAGO Arayüz Konfigürasyon Yazılımı |
|---|
| Giriş Sinyali Türü | Gerilim Voltage |
|---|---|
| Giriş Sinyali Voltajı | 300 V AC/DC (IN 1) 30 V AC/DC (IN 2) |
| Ölçüm Frekansı | 10 … 100 Hz (AC) |
| Frekans Aralığı | 10 … 100 Hz (AC) |
| Giriş Direnci (giriş/voltaj) | ≥ 300kΩ |
| Yanıt Eşiği | 300 mV (IN 1); 30 mV (IN 2) |
| Çözünürlük (gerilim) | 30 mV (IN 1) 3 mV (IN 2) |
| Çıkış Sinyali Türü | Akım Gerilim Current Voltage |
|---|---|
| Çıkış Sinyali Voltajı | 0 … 5 V 1 … 5 V 0 … 10 V 2 … 10 V (invertible, also bipolar) |
| Çıkış Sinyali Akımı | 0 … 10 mA 2 … 10 mA 0 … 20 mA 4 … 20 mA (invertable, also bipolar) |
| Yük Empedansı (çıkış/voltaj) | ≥ 1 kΩ |
| Yük Empedansı (çıkış/akım) | ≤ 600 Ω |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi (do) | Supply voltage applied |
|---|---|
| Maks. Sürekli Akım (do) | 100 mA (dahili kısıtlama yok) |
| Anahtarlama Eşiklerinin Sayısı (do) | 1 veya 2 (ayarlanabilir) |
| Yapılandırılabilir Yükselme/düşme Gecikme Süresi (do) | 0 … 60 s (yazılım aracılığıyla) |
| Ölçme Prosedürü | RMS ölçümü; Aritmetik ortalama değer |
|---|---|
| Maks. Çalışma Frekansı | 2 kHz |
| Filtre (t 10-90) | Hareketli ortalama değer (filtre seviyesi: 30) |
| Adım Yanıtı (tip.) | 30 ms |
| İletim Hatası (tam Skala) | ≤ %0,5 (tam ölçek değerinin) |
|---|---|
| Sıcaklık Katsayısı | ≤ %0,01/K |
| Güç Kaynağı Türü | 24 VDC |
|---|---|
| Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 VDC |
| Besleme Voltajı Aralığı | ±30 % |
| Besleme Voltajında akım Tüketimi | ≤ 46 mA (+ I DO) |
| Yapılandırma Seçenekleri | DIP switch WAGO Arayüz Konfigürasyon Yazılımı |
|---|
| Giriş Sinyali Türü | Gerilim Voltage |
|---|---|
| Giriş Sinyali Voltajı | 300 V AC/DC (IN 1) 30 V AC/DC (IN 2) |
| Ölçüm Frekansı | 10 … 100 Hz (AC) |
| Frekans Aralığı | 10 … 100 Hz (AC) |
| Giriş Direnci (giriş/voltaj) | ≥ 300kΩ |
| Yanıt Eşiği | 300 mV (IN 1); 30 mV (IN 2) |
| Çözünürlük (gerilim) | 30 mV (IN 1) 3 mV (IN 2) |
| Çıkış Sinyali Türü | Akım Gerilim Current Voltage |
|---|---|
| Çıkış Sinyali Voltajı | 0 … 5 V 1 … 5 V 0 … 10 V 2 … 10 V (invertible, also bipolar) |
| Çıkış Sinyali Akımı | 0 … 10 mA 2 … 10 mA 0 … 20 mA 4 … 20 mA (invertable, also bipolar) |
| Yük Empedansı (çıkış/voltaj) | ≥ 1 kΩ |
| Yük Empedansı (çıkış/akım) | ≤ 600 Ω |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi (do) | Supply voltage applied |
|---|---|
| Maks. Sürekli Akım (do) | 100 mA (dahili kısıtlama yok) |
| Anahtarlama Eşiklerinin Sayısı (do) | 1 veya 2 (ayarlanabilir) |
| Yapılandırılabilir Yükselme/düşme Gecikme Süresi (do) | 0 … 60 s (yazılım aracılığıyla) |
| Ölçme Prosedürü | RMS ölçümü; Aritmetik ortalama değer |
|---|---|
| Maks. Çalışma Frekansı | 2 kHz |
| Filtre (t 10-90) | Hareketli ortalama değer (filtre seviyesi: 30) |
| Adım Yanıtı (tip.) | 30 ms |
| İletim Hatası (tam Skala) | ≤ %0,5 (tam ölçek değerinin) |
|---|---|
| Sıcaklık Katsayısı | ≤ %0,01/K |
| Güç Kaynağı Türü | 24 VDC |
|---|---|
| Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 VDC |
| Besleme Voltajı Aralığı | ±30 % |
| Besleme Voltajında akım Tüketimi | ≤ 46 mA (+ I DO) |
| Anma Gerilimi | 300 V; 150 V (UL) |
|---|---|
| En/ul 61010-2-030'a Göre Ölçüm Kategorisi | CAT II (input) |
| Yalıtım Parametrelerine Ilişkin Not | Danger: Configuration via the service interface must only be performed with a voltage-free measurement input! The digital output (DO) operates at the supply potential. |
| Koruma Türü | IP20 |
| Test Voltajı (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | 2.5 kVAC; 50 … 60 Hz; 1 min |
|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | Double insulation (impedance and basic insulation); Requirement: The GND 1 input must not become hazardous when active and the measurement is performed as a low-side measurement! |
| Test Voltajı (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | 2.5 kVAC; 50 … 60 Hz; 1 min |
|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme/servis Arayüzü) | Double insulation (impedance and basic insulation); Requirement: The GND 1 input must not become hazardous when active and the measurement is performed as a low-side measurement! |
| Bağlantı Teknolojisi | İtmeli CAGE CLAMP ® |
|---|---|
| Tek Damarlı Boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,34 … 2,5 mm² / 22 … 14 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 9 … 10 mm / 0.35 … 0.39 inches |
| Genişlik | 6 mm / 0.236 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 94 mm / 3.701 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 97,8 mm / 3.85 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray DIN 35 ray |
|---|
| İzolasyon Malzemesi | Poliamid 66 (PA 66) |
|---|---|
| Ul 94'e Göre Tutuşabilirlik Değeri | V0 |
| Yangın Yükü | 0,013 MJ |
| Ağırlık | 34 g |
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +70 °C (nominal akımda) |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +85 °C |
| Temperature Range Of Connection Cable | ≥ (T çevreleyen hava + 10 K) |
| Bağlantı Kablosunun Sıcaklık Aralığı (ul) | 80 °C |
| Bağıl Nem | 5 … 95 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Maks. Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Uygunluk Işareti | CE |
|---|---|
| Emc'nin Parazite Karşı Bağışıklığı | EN 61000-6-2; EN 61326-2-3; EN 50121-3-2 |
| Emu: 1 - Enterferans Emisyonu | EN 61000-6-3; EN 61326-2-3; EN 50121-3-2 |
| Standartlar/spesifikasyonlar | EN 61010-1 EN 61373 EN 50121-3-2 |
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | bag |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4055143481571 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85437090300 |
| Unspsc | 41113630 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-21-01-25 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-21-01-25 |
| Etm 9.0 | EC002477 |
| Etm 10.0 | EC002477 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 11120-22-2 1303-86-2 1317-36-8 7439-92-1 75980-60-8 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | Diboron trioxide Lead Lead monoxide Lead silicate Phosphine oxide, diphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)- |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 6(c) 7(a) 7(c)-I 7(c)-II |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | e39ffb15-f554-4816-a577-82f294898011 |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | 4e3c29de-9839-4487-8450-21e290cce428 |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | a62309da-6e93-49d0-9ca6-31ee2cbbee05 |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | 4e179792-6d82-43e7-a0bc-61c1bbf5190b |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | d9e51cec-dd28-4094-8511-04bde8b72d54 |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | bfe296bd-7c71-4597-9172-90001c8c8f8c |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | 396a94fe-cc62-47b3-ae66-2fa168881435 |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | fbcf3bd8-1c98-48b5-a7db-5e8e81acb7f1 |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | 2b23d5cf-8881-40dc-b708-8ad82f781d25 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | a6a805df-791f-45bb-b670-7af08d995145 |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | 9cd592c7-c51d-4742-a863-2d13dd0e889c |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | 2b299cf8-7127-49b5-ba48-13995ec4bfb6 |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | d8ac266d-97e5-40de-a3e4-c13eda02beb5 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | 02e70fdd-434e-4d94-91a6-1e9375b034c3 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..