.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1798490000 TM 203/15 V0 2.5 - 10 mm² 15mm TM Şeffaf Kılıflar ürünü, TM, Socket x 9 mm, PVC, Renk: Transparent, Iletken O.D.: 4 - 6 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 9 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,354 inch |
| Yükseklik | 15 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,591 inch |
| Genişlik | 9 mm |
| Genişlik (inç) | 0,354 inch |
| Net Ağırlık | 0,2 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...80 °C |
|---|
| Ana Malzeme | PVC |
|---|---|
| Renk | Transparent |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...80 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 80 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Recommended Industries | Transportation Machinery |
| Tip Baskı | neutral |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Genişlik | 9 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | TM, Socket x 9 mm, PVC, Renk: Transparent, Iletken O.D.: 4 - 6 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 1798490000 |
| Tip | TM 203/15 V0 |
| GTIN (EAN) | 4032248243150 |
| Miktar | 500 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC001530 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001530 |
| ETIM 10.0 | EC001530 |
| ECLASS 14.0 | 27-28-11-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-28-11-02 |
| İletken Kesiti, Max. | 10 mm² |
|---|---|
| İletken Kesiti, Min. | 2,5 mm² |
| Iletken O.d. | 4 - 6 mm |
| Iletken O.d., Max. | 6 mm |
| Iletken O.d., Min. | 4 mm |
| Kesit için Bağlı Kablo | 2.5 - 10 mm² |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..