.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Priz |
| Soket Sayısı | 1 |
| Çıkış Kutupları Yapılandırması | 2P + E |
| Soket Ek Bilgisi | Kapak |
| Nominal Akım | 16 A |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Ambalaj Tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli ve kapak plakalı mekanizma |
|---|---|
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
| Sabitleme Modu | Vidalar ve tırnaklarla |
| Sabitleme Modu | Vidalar veya kıskaçlar51…69 mm |
| Çıkış Standardı | CEE 7/3 |
| Outlet Standard Deviation | Schuko |
| Çıkış Standardı Açıklaması | Yan topraklama |
| Güç Aralığı | 3680 W |
| Nominal Akım | 16 A -de 250 V AC |
| Nominal Işletme Gerilimi (Ue) | 250 V |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Yüzey Bakımı | Işlenmemiş |
| Yüzey Dış Görünümü | Cilalı |
| Malzeme | ABS + PC: merkezi plaka ABS (akrilonitril butadiyen stiren): kapak |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 13,0 mm |
| Iletken Malzeme | Bakır |
| Bağlantılar - Terminaller | Lift terminalleri |
| Kabloların Sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| Kablo Sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| Set Başına Miktar | 1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Ik Koruma Sınıfı | IK02 |
| Çıkıntı Derinliği | 10 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,073 kg |
| Standartlar | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | TSE VDE |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 8,000 cm x 8,000 cm, 74,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,500 cm x 18,500 cm x 27,500 cm, 825,000 g |
| Package 3 | S04, 120 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 10,427 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..