.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ayırma |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Anahtar Sayısı | 2 |
| Anahtar Fonksiyonu | Stor |
| Yük Tipi | Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W |
| Renk Tonu | Alüminyum |
| Ambalaj Tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Güç Aralığı | 2300 W |
| Nominal Akım | 10 AX -de 250 V AC |
| Kabloların Sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| Kablo Sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 13,0 mm |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| Yüzey Dış Görünümü | Boyalı |
| Iletken Malzeme | Bakır |
| Sabitleme Modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidasız terminaller |
| İşaretleme | UP-DOWN |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| Çıkıntı Derinliği | 15 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,06115 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | TSE VDE |
| Kalite Etiketleri | CE UKR |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,6 cm x 14,0 cm x 9,4 cm, 62,0 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,4 cm x 18,6 cm x 27,7 cm, 694,0 g |
| Package 3 | S04, 120 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 9,028 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..