.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | SAT soketi |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Tv Soket Tipi | Hat sonu priz (sonlu priz) |
| Kablolama Cihazı Ek Bilgisi | Paralel dağıtım sistemleri için Seri dağıtım sistemleri için |
| Ambalaj Tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Sabitleme Modu | Tırnaklar51…80 mm |
| Soket Sayısı | 1 |
| Sat Konnektör | F tipi |
| Azaltma | 1 dB |
| Renk Tonu | Antrasit |
| Yüzey Dış Görünümü | Boyalı |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka |
| Dc Akımı Akışı | SAT soketinde |
| Satır Başına Sayı | 1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidasız terminaller |
| Iletken Malzeme | Bakır |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Çıkıntı Derinliği | 13 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,075 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kalite Etiketleri | CE |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 7,000 cm x 7,000 cm, 72,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,500 cm x 18,500 cm x 27,500 cm, 796,000 g |
| Package 3 | S04, 120 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 10,196 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..