.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Asfora |
|---|---|
| Seri | Asfora |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kapak çerçevesi |
| Takımların Sayısı | 1 takım |
| Kurulum Yönü | Yatay / Dikey |
| Ambalaj Tipi | Yatay paketleme |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| Yükseklik | 83 mm |
| Sabitleme Modu | Içe takılabilir |
|---|---|
| Yüzey Dış Görünümü | Cilalı |
| Yüzey Bakımı | Işlenmemiş |
| Ik Koruma Sınıfı | IK02 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Genişlik | 83 mm |
| Derinlik | 9 mm |
| Çıkıntı Derinliği | 9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,012 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 9,000 cm x 9,000 cm, 13,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 30 Adet, 9,500 cm x 18,500 cm x 27,500 cm, 469,000 g |
| Package 3 | S03, 180 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,152 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..