.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Veri soketi |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli ve kapak plakalı mekanizma |
| Cihaz Uygulaması | Haberleşme |
| Kablo Ekran Tipi | UTP |
| Veri Soket Tipi | RJ45 |
| Ambalaj Tipi | Yatay paketleme |
| Renk Tonu | Alüminyum |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Soket Sayısı | 1 |
| Iletişim Ağı Kategorisi | Cat 5 |
| Bağlantılar - Terminaller | IDC |
| Kabloların Sayısı | 1 kablo(lar) |
| Kablo Sertliği | Sert |
| Yüzey Dış Görünümü | Boyalı |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka |
| Iletken Malzeme | Bakır |
| Sabitleme Modu | Tırnaklar51…80 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Çıkıntı Derinliği | 9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,051 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,1 cm x 12,2 cm x 10,5 cm, 54,0 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,4 cm x 18,6 cm x 27,6 cm, 654,0 g |
| Package 3 | S04, 120 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 8,4 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..