.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ayırma |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli ve kapak plakalı mekanizma |
| Anahtar Sayısı | 3 |
| Anahtar Fonksiyonu | Anahtar |
| Renk Tonu | Çelik |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Aktüatör | Külbütör |
| Nominal Işletme Gerilimi (Ue) | 250 V |
| Yüzey Dış Görünümü | Cilalı |
| Yüzey Bakımı | Işlenmemiş |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller |
| Sabitleme Modu | Vidalar |
| Genişlik | 83 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 83 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,0609 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Ik Koruma Sınıfı | IK02 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 8,000 cm x 8,000 cm, 68,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,500 cm x 18,500 cm x 27,500 cm, 755,000 g |
| Package 3 | S04, 120 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 9,701 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..