.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BCS-4505-2420 CEE Norm IP44 5/63A 45° Eğik Makine Prizi, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BCS-4505-2420 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BCS-4505-2420 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BCS-4505-2420 CEE Norm IP44 5/63A 45° Eğik Makine Prizi |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Amper | 5/63A |
| Volt | 380V-450V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Kutup | 3P+E+N |
|---|---|
| Gram | 534,5 |
| Kutu | 1 |
| Koli | 24 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..