.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BCS-6403-7413 CEE Norm IP67 3/125A Makine Prizi, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BCS-6403-7413 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BCS-6403-7413 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BCS-6403-7413 CEE Norm IP67 3/125A Makine Prizi |
| IP Sınıfı | IP67 |
| Amper | 3/125A |
| Volt | 380V-450V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Kutup | 2P+E |
|---|---|
| Kutu | 1 |
| Koli | 8 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..