.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Biometrik anahtar |
|---|---|
| Ürüne Özel Uygulama | Endastriyel makineler Malzemelerin ambalajlanması |
| Ürün Grubu | XB5S |
| Şev Malzemesi | Koyu gri plastik |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Çıkış Tipi | PNP |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka yüz) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) |
| İşletme Tipi | Anlık |
| Operatör Profili | parmak izi okuyucu |
| Bağlantılar - Terminaller | 1 ön kablolu kablo, 3 x 0,34 mm² |
| Bellek Kullanımı | Kullanıcı başına en fazla 2 parmak izi ile 200 kullanıcı |
| Muhafaza Malzemesi | Polyamid PA66 |
|---|---|
| Kablo Yalıtım Malzemesi | PvR |
| Çalışma Konumu | Düz yüzey kurulumu Yatay pozisyon Dikey yüzey kurulumu |
| Modülün Fonksiyonu | Tek kararlı |
| Ürün Ağırlığı | 0,17 kg |
| İşaretleme | CE |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil) for çıkış durum göstergesi 1 LED (turuncu) for yöneticinin kayıt modu 1 LED (turuncu) for operatörün kayıt modu 1 LED (kırmızı) for hata 1 LED (kırmızı) for sıfırlama |
| Kisa Devre Korumasi | 250 mA harici sigorta tip gG |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Elektrikli Bağlantı | serbest tel uçlarıile 3 teller 'in2 m |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20…30 V DC |
| Koruma Türü | Aşırı yük koruması Kısa devre Ters polarite |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 200 mA |
| [ures] Rezidüel Gerilim | 1 V kapalı durum |
| Akım Tüketimi | <= 70 mA yüksüz |
| Maksimum Gecikme Kurtarma | 3 s + 0.5 ms per user registered |
| Maksimum Gecikme Kurtarma | 1,5 s |
| Maksimum Gecikme Yanıtı | 1,5 s |
| Ürün Serisi | Harmony XB5S |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…50 °C |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 12 |
| Standartlar | IEC 61000-6-4 IEC 61000-6-2 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| Titreşim Direnci | +/- 3 mm (f= 5…9 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 9…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 9,500 cm x 18,500 cm, 205,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,306 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..