.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-1154 62W Lodos Dimmerli Fan Led Ampul Kumandalı E27 Duylu 6750 Lümen, yaşam alanları ile çalışma bölgelerinde hava sirkülasyonu ve kullanıcı konforu için öne çıkan, kullanım odaklı bir fan ve hava sirkülasyon ürünü alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 62 W, ışık akısı 6750 Lümen, renk sıcaklığı Beyaz Işık ≈ 6500 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kumanda, hız kontrolü ve aydınlatma gibi ürün adına yansıyan özellikler günlük kullanımda pratiklik ve konfor sağlar.
| Ürün Kodu | CT-1154 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Fan ve Hava Sirkülasyon Ürünü |
| Güç | 62 W |
| Işık Akısı | 6750 Lümen |
| Duy Tipi | E27 |
| Kontrol Tipi | Kumandalı, Dimmerli |
| Renk Sıcaklığı | Beyaz Işık ≈ 6500 |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-1154 |
| Model | CT-1154 |
| Ürün Adı | CATA CT-1154 62W Lodos Dimmerli Fan Led Ampul Kumandalı E27 Duylu 6750 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Fan ve Hava Sirkülasyon Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Yaşam alanları ile çalışma bölgelerinde hava sirkülasyonu ve kullanıcı konforu için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..