.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-2480 40W 6400K Salina Led Etanj Nemli Yer Bant Armatür Beyaz Işık 4300 Lümen IP44, nemli ve korumalı aydınlatma gereken alanlar için tercih edilen bir etanj armatür modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 40 W, ışık akısı 4300 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Koruma gerektiren alanlarda düzenli aydınlatma ihtiyacını daha güvenli koşullarda karşılamaya destek olur.
| Ürün Kodu | CT-2480 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Etanj Armatür |
| Güç | 40 W |
| Işık Akısı | 4300 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-2480 |
| Model | CT-2480 |
| Ürün Adı | CATA CT-2480 40W 6400K Salina Led Etanj Nemli Yer Bant Armatür Beyaz Işık 4300 Lümen IP44 |
| Ürün Kategorisi | Etanj Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Nemli ve korumalı aydınlatma gereken alanlar için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..