.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4059 5W Amber 3 Fonksiyonlu Alev Ampul E27 Duylu 190 Lümen, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için tercih edilen bir led ampul modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 5 W, ışık akısı 190 Lümen, ışık rengi Amber gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4059 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 5 W |
| Işık Akısı | 190 Lümen |
| Duy Tipi | E27 |
| Işık Rengi | Amber |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4059 |
| Model | CT-4059 |
| Ürün Adı | CATA CT-4059 5W Amber 3 Fonksiyonlu Alev Ampul E27 Duylu 190 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..