.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4079 7W 6400K Ledli Buji Ampul, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için öne çıkan, kullanım odaklı bir led ampul alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 7 W, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4079B |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 7 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4079B |
| Model | CT-4079B |
| Ürün Adı | Cata CT-4079 7W 6400K Ledli Buji Ampul |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..