.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4135 35W 6400K Beyaz Işık Led Torch Ampul E27 Duylu 1600 Lümen, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için öne çıkan, kullanım odaklı bir led ampul alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 35 W, ışık akısı 1600 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4135 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 35 W |
| Işık Akısı | 1600 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Duy Tipi | E27 |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4135 |
| Model | CT-4135 |
| Ürün Adı | CATA CT-4135 35W 6400K Beyaz Işık Led Torch Ampul E27 Duylu 1600 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..