.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4145 45W 6400K Beyaz Işık Led Torch Ampul E27 Duylu 2200 Lümen, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir led ampul çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 45 W, ışık akısı 2200 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4145 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 45 W |
| Işık Akısı | 2200 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Duy Tipi | E27 |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4145 |
| Model | CT-4145 |
| Ürün Adı | CATA CT-4145 45W 6400K Beyaz Işık Led Torch Ampul E27 Duylu 2200 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..