.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4262 55W 6400K Led Torch Ampul E27 Duylu 4300 Lümen, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için tercih edilen bir led ampul modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 55 W, ışık akısı 4300 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4262 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 55 W |
| Işık Akısı | 4300 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Duy Tipi | E27 |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4262 |
| Model | CT-4262 |
| Ürün Adı | CATA CT-4262 55W 6400K Led Torch Ampul E27 Duylu 4300 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..