.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4274 15W 3200K E27 Led Ampul, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir led ampul çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 15 W, renk sıcaklığı 3200K, duy tipi E27 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4274G |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 15 W |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Duy Tipi | E27 |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4274G |
| Model | CT-4274G |
| Ürün Adı | Cata CT-4274 15W 3200K E27 Led Ampul |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..