.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4465 RGB 12V Neon Led IP65 50 Metre, günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için tercih edilen bir aydınlatma ürünü modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 8, ışık akısı 180 lm, koruma sınıfı IP65 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Doğru projede kullanıldığında ürün seçimini kolaylaştıran net ve uygulanabilir bir çözüm karakteri taşır.
| Ürün Kodu | CT-4465 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aydınlatma Ürünü |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gerilim | 12 V |
| Uzunluk | 50 Metre |
| Aydınlatma Modu | RGB |
| Güç | 8 |
| Işık Akısı | 180 lm |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4465 |
| Model | CT-4465 |
| Ürün Adı | CATA CT-4465 RGB 12V Neon Led IP65 50 Metre |
| Ürün Kategorisi | Aydınlatma Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..