.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4539K 240 Çip 4000K 24V Şerit Led, dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için tercih edilen bir şerit led modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; renk sıcaklığı 4539K, gerilim 24 V gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dekoratif ışık etkisi, lineer uygulama kolaylığı ve uzun metraj kullanımı sayesinde proje bazlı aydınlatmalarda dikkat çekici sonuç verir.
| Ürün Kodu | CT-4539K |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Şerit Led |
| Renk Sıcaklığı | 4539K |
| Gerilim | 24 V |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4539K |
| Model | CT-4539K |
| Ürün Adı | Cata CT-4539K 240 Çip 4000K 24V Şerit Led |
| Ürün Kategorisi | Şerit Led |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..