.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4541A Cob Amber Şerit Led, dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir şerit led çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; ışık rengi Amber gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dekoratif ışık etkisi, lineer uygulama kolaylığı ve uzun metraj kullanımı sayesinde proje bazlı aydınlatmalarda dikkat çekici sonuç verir.
| Ürün Kodu | CT-4541A |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Şerit Led |
| Işık Rengi | Amber |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4541A |
| Model | CT-4541A |
| Ürün Adı | Cata CT-4541A Cob Amber Şerit Led |
| Ürün Kategorisi | Şerit Led |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..