.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4595 6400K Tak Çalıştır 220V Trafosuz 240 Led IP44, uyumlu aydınlatma sistemlerinin stabil ve güvenli çalışmasını desteklemek için öne çıkan, kullanım odaklı bir driver / trafo alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; renk sıcaklığı 6400K, koruma sınıfı IP44, gerilim 220 V gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Uyumlu sistemlerle birlikte kullanıldığında akım ve gerilim dengesini koruyarak ürün performansını destekler.
| Ürün Kodu | CT-4595 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Driver / Trafo |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Gerilim | 220 V |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4595 |
| Model | CT-4595 |
| Ürün Adı | CATA CT-4595 6400K Tak Çalıştır 220V Trafosuz 240 Led IP44 |
| Ürün Kategorisi | Driver / Trafo |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Uyumlu aydınlatma sistemlerinin stabil ve güvenli çalışmasını desteklemek için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..