.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4657 30W 6400K Beyaz Işık Led Projektör 2550 Lümen IP64, cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için tercih edilen bir projektör modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 30 W, ışık akısı 2550 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Geniş alan aydınlatmasında görünürlük, yönlendirme ve dış ortam kullanım beklentilerini aynı yapıda buluşturur.
| Ürün Kodu | CT-4657 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Projektör |
| Güç | 30 W |
| Işık Akısı | 2550 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP64 |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4657 |
| Model | CT-4657 |
| Ürün Adı | CATA CT-4657 30W 6400K Beyaz Işık Led Projektör 2550 Lümen IP64 |
| Ürün Kategorisi | Projektör |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..