.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4682 150W 6400K Led Sokak Armatürü, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için tercih edilen bir armatür modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 150 W, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | CT-4682 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 150 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4682 |
| Model | CT-4682 |
| Ürün Adı | Cata CT-4682 150W 6400K Led Sokak Armatürü |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..