.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4689 300W 6400K Beyaz Işık Yüksek Tavan Armatürü 8500 Lümen IP20, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için tercih edilen bir armatür modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 300 W, ışık akısı 8500 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | CT-4689 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 300 W |
| Işık Akısı | 8500 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4689 |
| Model | CT-4689 |
| Ürün Adı | CATA CT-4689 300W 6400K Beyaz Işık Yüksek Tavan Armatürü 8500 Lümen IP20 |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..