.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4690 60W 6400K Beyaz Işık Fotoselli Mega Solar Led Sokak Armatürü Kumandalı 1000 Lümen IP65, bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir dış mekan aydınlatması çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 60 W, ışık akısı 1000 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dış ortam kullanımında görünürlük, ambiyans ve enerji verimliliği arasında dengeli bir yapı sunar.
| Ürün Kodu | CT-4690 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Dış Mekan Aydınlatması |
| Güç | 60 W |
| Işık Akısı | 1000 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontrol Tipi | Kumandalı |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Işık Rengi | Beyaz Işık |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4690 |
| Model | CT-4690 |
| Ürün Adı | CATA CT-4690 60W 6400K Beyaz Işık Fotoselli Mega Solar Led Sokak Armatürü Kumandalı 1000 Lümen IP65 |
| Ürün Kategorisi | Dış Mekan Aydınlatması |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..