.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4698 200W 6400K Miami Solar Projektör 2200 Lümen IP44, cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için öne çıkan, kullanım odaklı bir projektör alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 200 W, ışık akısı 2200 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Geniş alan aydınlatmasında görünürlük, yönlendirme ve dış ortam kullanım beklentilerini aynı yapıda buluşturur.
| Ürün Kodu | CT-4698 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Projektör |
| Güç | 200 W |
| Işık Akısı | 2200 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4698 |
| Model | CT-4698 |
| Ürün Adı | CATA CT-4698 200W 6400K Miami Solar Projektör 2200 Lümen IP44 |
| Ürün Kategorisi | Projektör |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..