.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5144 3W 3200K Slim Led Spot Panel Armatür, ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için öne çıkan, kullanım odaklı bir panel aydınlatma alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 3 W, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Homojen ışık dağılımı ve temiz görünüm beklentisi olan iç mekan uygulamalarında verimli sonuç üretir.
| Ürün Kodu | CT-5144G |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Panel Aydınlatma |
| Güç | 3 W |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5144G |
| Model | CT-5144G |
| Ürün Adı | Cata CT-5144 3W 3200K Slim Led Spot Panel Armatür |
| Ürün Kategorisi | Panel Aydınlatma |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..