.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5212 7W 6400K Gold Ledli Kuğu Aplik, duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için öne çıkan, kullanım odaklı bir aplik alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 7 W, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duvar üzerinde kontrollü ışık etkisi sağlayarak hem dekoratif hem de tamamlayıcı aydınlatma ihtiyacına cevap verir.
| Ürün Kodu | CT-5212GB |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Güç | 7 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5212GB |
| Model | CT-5212GB |
| Ürün Adı | Cata CT-5212 7W 6400K Gold Ledli Kuğu Aplik |
| Ürün Kategorisi | Aplik |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..