.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-5284 54W 6400K Sıva Altı Slim Backlight Led Panel 4500 Lümen IP20, ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir panel aydınlatma çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 54 W, ışık akısı 4500 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Homojen ışık dağılımı ve temiz görünüm beklentisi olan iç mekan uygulamalarında verimli sonuç üretir.
| Ürün Kodu | CT-5284 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Panel Aydınlatma |
| Güç | 54 W |
| Işık Akısı | 4500 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5284 |
| Model | CT-5284 |
| Ürün Adı | CATA CT-5284 54W 6400K Sıva Altı Slim Backlight Led Panel 4500 Lümen IP20 |
| Ürün Kategorisi | Panel Aydınlatma |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..