.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5334 30W 6400K Led Ray Spot Armatür, vitrin, mağaza ve yönlendirilmiş aydınlatma gereken alanlar için öne çıkan, kullanım odaklı bir ray spot alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 30 W, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Yönlendirilebilir ışık ihtiyacı olan mağaza, vitrin ve sergileme alanlarında ürün vurgusunu güçlendirir.
| Ürün Kodu | CT-5334B |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Ray Spot |
| Güç | 30 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5334B |
| Model | CT-5334B |
| Ürün Adı | Cata CT-5334 30W 6400K Led Ray Spot Armatür |
| Ürün Kategorisi | Ray Spot |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Vitrin, mağaza ve yönlendirilmiş aydınlatma gereken alanlar için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..