.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5334GG 30W 4000K Babil Ray Tipi Led Armatür Siyah Kasa, uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için öne çıkan, kullanım odaklı bir spot kasası alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 30 W, renk sıcaklığı 4000K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Uyumlu spot sistemlerinin daha düzenli ve güvenli montajlanmasına katkı sağlayan tamamlayıcı bir gövde çözümüdür.
| Ürün Kodu | CT-5334GG |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Kasası |
| Güç | 30 W |
| Renk Sıcaklığı | 4000K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5334GG |
| Model | CT-5334GG |
| Ürün Adı | Cata CT-5334GG 30W 4000K Babil Ray Tipi Led Armatür Siyah Kasa |
| Ürün Kategorisi | Spot Kasası |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..