.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA Ct-5396 72W 3200K Kama Ray Armatür 3200 Lümen IP20, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için öne çıkan, kullanım odaklı bir armatür alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 72 W, ışık akısı 3200 Lümen, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | Ct-5396 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 72 W |
| Işık Akısı | 3200 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | Ct-5396 |
| Model | Ct-5396 |
| Ürün Adı | CATA Ct-5396 72W 3200K Kama Ray Armatür 3200 Lümen IP20 |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..