.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-6060 Plazma Radyan 2000W 3 Kademe Isı Ayarlı Isıtıcı, günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir aydınlatma ürünü çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 2000 W gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Doğru projede kullanıldığında ürün seçimini kolaylaştıran net ve uygulanabilir bir çözüm karakteri taşır.
| Ürün Kodu | CT-6060 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aydınlatma Ürünü |
| Güç | 2000 W |
| Ölçüler | 53,7 × 22,4 × 12,6 cm |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-6060 |
| Model | CT-6060 |
| Ürün Adı | CATA CT-6060 Plazma Radyan 2000W 3 Kademe Isı Ayarlı Isıtıcı |
| Ürün Kategorisi | Aydınlatma Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..