.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-7321 18W RGB Solar Bahçe Armatürü 200 Lümen IP64, bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir dış mekan aydınlatması çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 18 W, ışık akısı 200 Lümen, koruma sınıfı IP64 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dış ortam kullanımında görünürlük, ambiyans ve enerji verimliliği arasında dengeli bir yapı sunar.
| Ürün Kodu | CT-7321 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Dış Mekan Aydınlatması |
| Güç | 18 W |
| Işık Akısı | 200 Lümen |
| Koruma Sınıfı | IP64 |
| Aydınlatma Modu | RGB |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7321 |
| Model | CT-7321 |
| Ürün Adı | CATA CT-7321 18W RGB Solar Bahçe Armatürü 200 Lümen IP64 |
| Ürün Kategorisi | Dış Mekan Aydınlatması |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..