.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-8013 15W 3200K Kapri Led Aplik Dış Mekan, duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir aplik çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 15 W, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duvar üzerinde kontrollü ışık etkisi sağlayarak hem dekoratif hem de tamamlayıcı aydınlatma ihtiyacına cevap verir.
| Ürün Kodu | CT-8013G |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Güç | 15 W |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-8013G |
| Model | CT-8013G |
| Ürün Adı | Cata CT-8013 15W 3200K Kapri Led Aplik Dış Mekan |
| Ürün Kategorisi | Aplik |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..