.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9083 100W 4000K 120CM Optik Linear Armatür 960 Lümen IP20, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için tercih edilen bir armatür modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 100 W, ışık akısı 960 Lümen, renk sıcaklığı 4000K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | CT-9083 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 100 W |
| Işık Akısı | 960 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 4000K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9083 |
| Model | CT-9083 |
| Ürün Adı | CATA CT-9083 100W 4000K 120CM Optik Linear Armatür 960 Lümen IP20 |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..