.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9116 24A (288W) 12V RF Dokunmatik RGB Kumanda, günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için tercih edilen bir aydınlatma ürünü modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 288 W, koruma sınıfı IP20 (iç mekân), gerilim 12 V gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Doğru projede kullanıldığında ürün seçimini kolaylaştıran net ve uygulanabilir bir çözüm karakteri taşır.
| Ürün Kodu | CT-9116 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aydınlatma Ürünü |
| Güç | 288 W |
| Gerilim | 12 V |
| Aydınlatma Modu | RGB |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9116 |
| Model | CT-9116 |
| Ürün Adı | CATA CT-9116 24A (288W) 12V RF Dokunmatik RGB Kumanda |
| Ürün Kategorisi | Aydınlatma Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..