.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9932 6400K Tuna Işıldak 4-6 Saat Çalışma Süresi IP20, günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için öne çıkan, kullanım odaklı bir aydınlatma ürünü alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; ışık akısı 88 lm, renk sıcaklığı 6400K, koruma sınıfı IP20 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Doğru projede kullanıldığında ürün seçimini kolaylaştıran net ve uygulanabilir bir çözüm karakteri taşır.
| Ürün Kodu | CT-9932 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aydınlatma Ürünü |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Işık Akısı | 88 lm |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9932 |
| Model | CT-9932 |
| Ürün Adı | CATA CT-9932 6400K Tuna Işıldak 4-6 Saat Çalışma Süresi IP20 |
| Ürün Kategorisi | Aydınlatma Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..