.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy Harmony XA2 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Eksiksiz ışıklı çift başlıklı basmalı düğme |
| Ürün Grubu | XA2 |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Işık Kaynağı Rengi | Beyaz |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Montaj Çapı | 22,5 mm |
|---|---|
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Dikdörtgen |
| Operatörün Tipi | yaylı kurma |
| Operatör Profili | Yeşil sıva altı, I (green) Kırmızı sıva altı, O (red) |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Kontak Kullanımı | Standart kontaklar |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
| Çalışma Hareketi | 1,75 mm (NK değişimi elektrik durumu) 2,65 mm (Elektrik durumu değişimi YOK) |
| Mekanik Dayanıklılık | 500000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, = 1 x 0,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A gL sigorta 'e uygunIEC 60269-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 500000 cycles, AC-15, 3 A -de 240 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Sinyalleme Tipi | Sabit |
| Işık Kaynağı | Korumalı LED |
| Ampul Tabanı | Entegre LED |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC -de 50/60 Hz |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 0,8…1,2 V AC/DC |
| Akım Tüketimi | 20 mA |
| Hizmet Ömrü | 10000 h |
| Kesinti Dayanımı | 1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5 |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (13-14)NO (11-12)NC |
| Genişlik | 29,8 mm |
| Yükseklik | 81,3 mm |
| Derinlik | 55,4 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,072 kg |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Yeşil + kırmızı |
| İşletme Tipi | Yaylı kurma |
| [us] Nominal Besleme Voltajı | 24 V |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf I conforming to IEC 536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 'e uygunIEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 'e uygunIEC 50102 |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 GB 14048.1 GB 14048.5 |
| Ürün Sertifikaları | CCC EAC CE |
| Titreşim Direnci | 15 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 70 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,13 cm x 2,98 cm x 5,54 cm, 72,1 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 70 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 6 kg |
| Package 3 | P06, 1120 Adet, 95 cm x 60 cm x 80 cm, 97 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..