.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Çok fonksiyonlu kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | 3 fazlı kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM35TF |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Pencere modunda düşük ve aşırı gerilim Faz sırası Faz hatası algılama Asimetri |
| Ölçüm Aralığı | 220...480 V AC |
| Gecikme Süresi | Ayarlanabilir 0.1...10 s, tam ölçek değerinin +/- %10'u Tt- time delay upon fault |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Nominal Çıkış Akımı | 5 A |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| Kontrol Devresi Gerilimi (Uc) | 220...480 V |
| Ürüne Özel Uygulama | 3 fazlı besleme için |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | self-powered |
|---|---|
| Besleme Gerilimi Limitleri | 194…528 V AC, 3 faz |
| Sıfırlama Süresi | 1500 ms 480 V'ta |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC 250 V DC |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 5 A AC 5 A DC |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | - % 12 + % 10 Un |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 0…22 VA -de 400 V AC 50 Hz |
| Gerilim Algılama Eşiği | < 194 V |
| Kontrol Devresi Frekansı | 50...60 Hz +/- 10 % |
| Ölçüm Gerilimi Limitleri | 176…528 V AC |
| Histeresiz | 2 % |
| Güç Açıldığında Gecikme | 650 ms |
| Maksimum Motor Kablosu Uzunluğu | 140 ms doğru rms değeri olarak ölçüm döngüsü |
| Eşik Ayar Gerilimi | Seçilen Un'nin %2...20'si 220 V AC aralığında %-12...-2 480 V AC aralığında %+2...+10 |
| Gerilim Aralığı | 220...480 V faz-faz |
| Asimetri Eşiği Ayarı | Seçilen Un'nin %5...15'i |
| Tekrarlama Doğruluğu | 0,3 % için zaman gecikmesi 0,5 % için giriş ve ölçüm devresi |
| Ölçüm Hatası | Tüm serinin < % 1 üzerinde gerilim değişimi ile % 0,05/°C sıcaklık değişimi ile |
| Yanıt Süresi | < 200 ms (bir hata durumunda) |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC 'e uygunIEC 60664-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 400 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz +/- 10 % |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 12) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Yerel Sinyalleme | LED (yeşil) for güç AÇIK LED (sarı) for röle AÇIK LED (sarı) for hata |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000000 cycles |
| Çalışma Hızı | <= 360 çalışma/saat tam yük |
| Kullanım Kategorisi | AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 399,5 yıl B10d = 360000 |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,13 kg |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-4 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlara bağışıklık conforming to IEC 61000-6-2 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60255-1 |
| Ürün Sertifikaları | GL UL CSA GOST C-Tick |
| İşaretleme | CE |
| Direktifler | 89/336/EEC - elektromanyetik uyumluluk 73/23/EEC - alçak gerilim yönergesi |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Titreşim Direnci | 0,35 mm (f= 5…57,6 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 57,6…150 Hz) conforming to IEC 60255-21-1 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60255-21-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP30 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2 kV AC 50 Hz, 1 dk |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 4 kV |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,800 cm x 7,800 cm x 9,700 cm, 131,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 48 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,070 kg |
| Package 3 | P06, 384 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 64,124 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..