.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XVS |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Siren |
| Ürün Grubu | XVS |
| Renk | Beyaz |
| Sinyalleme Tipi | 2 ton siren |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 12 V AC/DC 24 V AC/DC |
| Gürültü Seviyesi | 106 dB (sürekli veya kesintili ton) -de 1 m |
| Malzeme | PC: gövde |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 0,8 kg |
| İşaretleme | CE |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 0,8 kV |
| Akım Tüketimi | 300 mA -de 24 V 500 mA |
| Kelepçeleme Bağlantı Kapasitesi | <= 1 x 1,5 mm² |
| Elektrikli Bağlantı | Kablo: 6,5…8,5 mm |
| Genişlik | 114 mm |
| Yükseklik | 114 mm |
| Derinlik | 153,2 mm |
| Standartlar | IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TC |
| Depolama Ortam Koşulları | -35…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -30…50 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP53 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,500 cm x 14,000 cm x 14,000 cm, 1,032 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 8 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 9,698 kg |
| Package 3 | P06, 32 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 49,792 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..